JEDYNĄ drogą do serca Mężczyzny jest jego SERCE!

JEDYNĄ drogą do serca Mężczyzny jest jego SERCE!

Szukamy drogi do relacji podążając za niewłaściwymi drogowskazami, jakie zostały nam wpojone. Mi też zajęło to wiele czasu podczas którego popełniłam wiele błędów. Kosztowało mnie to masę energii, wiele emocji i rozczarowań. Czy żałuję? Bynajmniej! Otóż prawdą, którą wyznaję jest fakt, że gdyby nie niezliczone problemy, które napotkałam lub inaczej mnożące się wyzwania tudzież jak je nazywam okazje do nauki – nie byłabym tutaj gdzie jestem, nie miałabym tej wiedzy opartej na własnym doświadczeniu, którą dzisiaj mam i z przyjemnością chcę się podzielić – nie byłoby też tego bloga, artykułu i warsztatów! 

Emocjonalna Droga – Droga Serca to jedyna, której nigdy wcześniej nawet NIE PRÓBOWAŁAM. Nie próbowałam, ponieważ nie wiedziałam, co to jest! Nawet nie wiedziałam, że istnieje. Byłam tak oderwana od swoich emocji, zawsze działając w mojej głowie i ciele, że nie mogłam znaleźć własnego serca – a tym bardziej połączyć się z drugą osobą. 

Prawdziwe połączenie na poziomie serca nie ma nic wspólnego ze sposobem, w jaki patrzymy na zewnątrz. Nie ma to nic wspólnego z naszymi osiągnięciami, naszymi genialnymi mózgami, „strategiami”, jakie stosujemy wobec mężczyzn czy innych osób. Ani nie ma to nic wspólnego z naszym pochodzeniem, ubraniami, które nosimy lub przyjaciółmi, których mamy. 

Natomiast WSZYSTKO wynika z tego, jak czujemy się ze sobą, ze światem, z mężczyznami, ze znajomymi, ze współpracownikami oraz jak czujemy się w danej CHWILI i jak chcemy, aby wyglądało nasze życie. 

Kiedy Twoje poczucie własnej wartości jest wysokie, to Twoje możliwości są nieograniczone. Twoje granice stają się automatycznie i naturalnie bardzo silne. Oznacza to, że nie będziesz akceptowała jakiegokolwiek lekceważącego lub złego zachowania ze strony mężczyzny lub innej osoby. 

Mężczyźni traktują Cię lepiej, ponieważ MUSZĄ, aby Cię przy sobie ZATRZYMAĆ! 

Mówię tu o posiadaniu takiego rodzaju SIŁY wewnętrznej, że NIC, absolutnie NIC: 

  • żadna inna kobieta,  
  • żadna praca, 
  • żadne hobby,  
  • żaden bagaż emocjonalny,  
  • NIC nie stanie na przeszkodzie, aby ten wymarzony mężczyzna zechciał być „Twój” na zawsze. 

Ta siła to Kobieca Energia, która przejawia się poprzez wierność sobie, interpretowanie niczego, podążanie za swoim sercem, swoimi emocjami i intuicją. 

Artykuły

Pobierz bezpłatny eBook

I uzyskaj dostęp do ekskluzywnych treści, prywatnych pytań i odpowiedzi, inspirujących odcinków podcastów dostarczanych do Twojej skrzynki odbiorczej.

Pobierz bezpłatny audioBook

I uzyskaj dostęp do ekskluzywnych treści, prywatnych pytań i odpowiedzi, inspirujących odcinków podcastów dostarczanych do Twojej skrzynki odbiorczej.