Pracuj ze mną

Cud Kariery

dla Kobiet zmęczonych Męskim Światem sukcesów

Pniesz się po szczeblach kariery bardzo szybko, masz aspiracje na  najwyższe stanowiska i nagle…ZONG…to Twój Kolega, mniej zaangażowany, mniej doświadczony, dostaje Twój ciężko zapracowany Awans – Twoją wymarzoną pozycję. 

 

Pracujesz “jak szalona”, dla Ciebie weekend nie istnieje w kontekście odpoczynku, TA praca po prostu musi być zrobiona! Satysfakcją jest dla Ciebie to, że będzie w pełni profesjonalnie. U Ciebie nie ma, że coś jest “ponad Twoje możliwości…niemożliwe nie do dostarczenia…”. Przynajmniej Ty tak myślisz…

Cud Relacji

dla Kobiet zmęczonych Męskim Zaangażowaniem w Miłość

Oczami wyobraźni widzisz Swojego Partnera i czujesz niezmiennie falę ekscytacji? Czujesz, że miłość przychodzi bez wysiłku, a Ty jesteś autentyczna, zrelaksowana i kochana bardziej niż kiedykolwiek. Czujesz, że doświadczasz prawdziwej miłości, głębi intymności i pełnej akceptacji – przy znacznie mniejszym zaangażowaniu z Twojej strony niż kiedykolwiek wcześniej, bez bólu i poczucia rozczarowania?

Nawet jeśli masz zamiar się rozwieść, zrezygnować z randek lub zadowolić się nie satysfakcjonującym życiem miłosnym. MOŻESZ mieć związek, którego zawsze chciałeś, i ta przygoda zaczyna się właśnie tutaj. 

Cud Pełni Szczęścia

dla Kobiet zmęczonych walką pomiędzy Sercem a Umysłem

Męski sposób funkcjonowania jest prosty: temat/problem/zadanie ma być rozpracowane, a potem wystarczy po prostu wykonać “dobrą robotę”. Innymi słowy, aby odnieść sukces wystarczy “work hard & play hard”. 

Jesteś wypełniona zupełnie inną energią niż mężczyźni!!! Jesteś wypełniona PRAGNIENIEM, którego mężczyźni pojąć, po prostu, nie potrafią!!! 

A Twoje PRAGNIENIA powinny być realizowane w kobiecy sposób, nie do pojęcia przez męski Świat. 

Pobierz bezpłatny eBook

I uzyskaj dostęp do ekskluzywnych treści, prywatnych pytań i odpowiedzi, inspirujących odcinków podcastów dostarczanych do Twojej skrzynki odbiorczej.

Pobierz bezpłatny audioBook

I uzyskaj dostęp do ekskluzywnych treści, prywatnych pytań i odpowiedzi, inspirujących odcinków podcastów dostarczanych do Twojej skrzynki odbiorczej.